لذت آشپزی آسان

قدیمها تو هر خونه یک آشپزخونه بود و یک زن کدبانو که سعی می کرد اوج هنرش را به رخ همسر بکشاند! اول زندگی همه چیز بر پایه هنر بانوی خانه بود و بعد از مدتی همه چیز دستخوش تکرار می شدو داستان هنرنمایی آن زن هم دستخوش روزمرگی ها شده و از یاد اکثر مردان ایرانی می رفت و ….!
امروز داستان عوض شده و آشپزی تبدیل شده به یک سرگرمی لذت بخش. دیگه این هنر مختص خانمها نیست و حالا پای مردان هم وسط آمده و می توانی دستپخت های متفاوت و بسیار عالی آنها رو هم به زندگی خودت وارد کنی!
اما امان از مشغله زیاد و وجود انواع غذای حاضری و فست فودها ! آن هم درست در روزهایی که افتصاد خانواده بر پایه تلاش مرد و زن سر و شکلی نسبتا مناسب به خود می گیره. دیگر حال پختن قورمه سبزی های جا افتاده قدیم در وجودمون نیست و باید انتظار بکشیم تا یکی از آن دستپخت های عالی را بار دیگر در منزل پدری وتهیه شده بدست مادر بچشیم.
نه اینکه حالش رو نداشته باشیم! خدایی وقتی برای سبزی پاک کردن و پیاز خرد کردن و این جور کارها را نداریم. سریع می رویم سراغ مغازه هایی که سبزی قورمه خرد شده آماده می فروشند و…!
اومدیم به همه این کمبود وقتها و خریدهای روزانه شما خاتمه بدیم. می خوایم وقت رو براتون بخریم و تقدیمتون کنیم. ما کارمون تولید سبزی قورمه و پیاز سرخ شده است. کار رو آسون کردیم! بهترین سبزی رو براتون می خریم ، خودمون به بهترین شکل اونو می شوییم ، سرخش می کنیم و در بهترین شرایط بهداشتی بسته بندی می کنیم و با بهترین قیمت در اختیارتون می ذاریم.
دیگه نیازی به وقت گذاشتن برای این همه کار ندارید. دنبال جا ی پارک و این جور چیزها هم نمی گردی.
بسته بندی هامون هم منطبق بر استاندارد روز جهانه. یک بسته بندی مخصوص که با کمکش می تونی سبزی رو بیرون یخچال نگهداری! نه از مواد نگهدارنده درونش استفاده کردیم که نگرانتون کنه نه اجازه دادیم در یک محیط غیر بهداشتی این محصول تولید بشه. سابقه ای بیش از 30 سال رو ضمانت کارمون قرار دادیم و ثمره اش را هم گرفته ایم . مجوز استاندارد تشویقی این محصول رو هم تقدیم شما مشکل پسندهایی می کنیم که روی این مسائل به حق حساس هستید.
اسم محصول ما کامچین هست. تولید کننده انواع سبزی قورمه سرخ شده ، کرفس سرخ شده ، سبزی پلویی ، سبزی کوکو ، بادمجان سرخ شده ، پیاز سرخ شده ، اسفناج پخته و بادمجان کبابی دربسته بندی های جدید پلیمری هفت لایه که امروز در تمام دنیا آنرا جانشین بسته بندی های قوطی قدیمی یا همون کنسرو کرده اند.
افتخار ما آسان کردن زندگی شماست!

درباره نویسنده

ramstar

بدون دیدگاه

گذاشتن دیدگاه